Labdarúgás
Hírek: 1 - 20
Tanári módon rúgták a bőrt…
2011. november 29. 15:31
Kikunyeráltam, hogy vezethessek is meccset a jubileumi pedagógus focitornán. Nem biztos, hogy jó ötlet volt, de az idő majd minden sebet begyógyít. Ígértem egy szubjektív beszámolót és néhány képet is a honlapra, s ezúttal be is tartom az ígéretemet.
III. AJTP Mikuláskupa
2011. november 29. 11:35
Fiú focibajnokság lesz Nyíregyházán december 9-11-én, 12 csapat részvételével. A hírben megtalálhatóak a részletes forgatókönyv és a játékszabályok is.
"Huszonegyezett" az Újpest, avagy foci-fieszta Balatonszepezden
2011. június 19. 16:20
Balatonszepezd- 2011. június 18.- Felkészülési barátságos mérkőzésen fogadta az UTE labdarúgó csapatát a balatonszepezdi gárda. Mintegy ezer szurkoló, sportbarát volt kíváncsi a fővárosi lila-fehérek vendégjátékára, akik már péntektől élvezték a házigazdák vendégszeretetét. Lapunk az összecsapás előtt bírta szóra a két edzőt- Mészöly Gézát és Török Balázst.
U13-as siker: 5. hely a labdarúgó bajnokságban
2011. június 9. 19:02
Tapolca- Sajnos, a 2010/2011- es labdarúgó bajnokságot rosszul zárták csapataink. A harmadik vonalban szereplő- fuzionált- Badacsonytomaj-Tapolca VSE "A" és a Megyei I. osztályban induló "B" gárdája is az alsóházban végzett. Ennek ellenére mégis szolgálhatunk jó hírrel. Az U13 korosztályú fiataljaink- erősnek mondható mezőnyben- az előkelő 5. helyen végeztek. Edzőjük- Csáki László- beszélt a részletekről, miközben éberen figyelte tanítványait.
Itthon a sporink!
2011. június 6. 21:21
Otthonába, Tapolcára érkezett a Wembley-t megjárt Bognár Tamás. Az FC Barcelona – Manchester United BL döntőben vonalbíráskodó Bognár Tamást Császár László polgármester és a város vezetése fogadta a napokban a Városházán, ahol meghallgatták a híressé vált sípmester élménybeszámolóját. Császár László polgármester emléklappal köszönte meg Kassai Viktor segítőjének, hogy személyén keresztül sokakhoz eljutott városunk híre is.
Nyuszi Kupa- meghívásos gyermek labdarúgó torna: mindenki nyert!
2011. április 25. 9:22
Tapolca- 2011. április 19-én került megrendezésre a Városi Sporttelepen, a meghívásos U7-es gyermek labdarúgó torna.
Foci Farsang: Polgármesteri Hivatal csapata győzött
2011. február 15. 18:03
2011. február 13.- Több tradicionális sportprogramról is tudósítottunk már, ezek közül az egyik a Foci Farsang nevet viselő meghívásos teremlabdarúgó torna. A Városi Rendezvénycsarnokban hat csapat részvétel- két csoportban mérkőztek meg a végső győzelemért.
Edzőmérkőzések labdarúgó csapatainknál
2011. február 8. 19:58
Tapolca- Bizonyára lesznek még kemény, hideg téli napok, de ennek ellenére elkezdődnek a szabadtéri edzőmérkőzések, hiszen nemsokára elkezdődik a labdarúgó bajnokságok tavaszi idénye. NB III- ban és a Megyei I. osztályban szereplő csapataink is megmérettetnek.
Tapolcai öregfiúké a Farsang Kupa
2011. február 8. 19:25
Tapolca- A hétvégén ismét teremfoci tornának adott otthont a Városi Rendezvénycsarnok. A Farsang Kupa elevezésű sportprogram hét csapat részvételével zajlott. A végső győzelmet- hatalmas küzdelem után- a Tapolcai Öregfiúk F.C. szerezte meg.
FARSANG KUPA- Teremfoci a Városi Rendezvénycsarnokban
2011. február 2. 21:00
Tapolca- Február 6- án újabb teremfoci tornának ad otthont a Városi Rendezvénycsarnok. A FARSANG KUPA hét csapat részvételével zajlik- két csoportba sorsolva az indulókat.
Zel-ma Kupa- Jóbarátok a győztes
2011. január 24. 17:26
Tapolca- 2011. január 23.- Zel-ma néven bonyolítottak le a hétvégén teremlabdarúgó tornát a Városi rendezvénycsarnokban. A gólokban bővelkedő, olykor parázs hangulattól sem mentes összecsapások után a helyosztókon már szoros eredmények születtek. A végső győzelmet a több volt TIAC-Honvéd VSE- s játékost is felvonultató Jóbarátok csapata nyerte.
Trendi Kupa idei győztese: COMWELL
2011. január 18. 16:26
Tapolca-2011. január 16.- A Trendi Kupa öregfiú teremlabdarúgó tornára idén is sok csapat jelentkezett. A találkozókon egymásnak feszülő csapatokon látszott, komoly harc nélkül nem adják meg magukat. A döntő összecsapás a látottak alapján szorosnak ígérkezett, azonban a KOMWILL legjobbjai sima- 7:1- es- győzelmet arattak a Z. BOYS gárdája fölött.
III. Csarnok Kupa- Veszprémi hölgyeké lett a trófea
2011. január 18. 16:13
Tapolca- 2011. január 15.- III. Csarnok Kupa néven került megrendezésre hölgyek részére teremlabdarúgó torna. A nemes versengésnek a Városi Rendezvénycsarnok adott otthont. Sok izgalmas, olykor látványos megoldásokat, férfias ütközéseket is láthatott a közönség. Az egyik legnagyobb favoritnak számító Zalaapáti csapat a harmadik helyen végzett. A győzelmet a legerősebb gárda, a veszprémi Gizella VSE legjobbjai szerezték meg.
TRENDI KUPA: öregfiú teremfoci torna- 10 csapat részvételével
2011. január 11. 19:21
Tapolca- Január 15- én még a hölgyek, másnap /január 16./ már az öregfiúk kergetik a bőrt a Városi Rendezvénycsarnokban. A TRENDI KUPA elnevezésű tornán 2 csoportban 5-5 gárda küzd majd a trófeáért.
III.Csarnok Kupa- Női teremfoci a Városi Rendezvénycsarnokban
2011. január 11. 18:16
Tapolca- Igazi csemegének ígérkezik- a női teremfocit kedvelő uraknak feltétlenül- a január 15- én megrendezésre kerülő III. Csarnok Kupa, ahol 12 hölgy csapat méri össze tudását, 3 csoportba sorolva. A házigazda tapolcaiak a "B" jelűben versengenek a továbbjutásért. A sportprogramnak a Városi Rendezvénycsarnok ad majd otthont.
Jóbarátok csapatáé az Újévi Kupa
2011. január 3. 16:53
Tapolca- 2011. 01.02.- Az új esztendő első vasárnapján már teremfoci zajlott a Városi Rendezvénycsarnokban, ahol 16 csapat mérettette meg magát. A döntő összecsapáson aztán a Jóbarátok gárdája lehengerlő játékkal 5:1 arányú győzelmet aratott a Bad Boys csapata fölött.
Teremfoci a Városi Rendezvénycsarnokban- 2011. január 2- án
2010. december 29. 17:34
Tapolca- Már az új esztendő második napján benépesedik a csarnok, ekkor bonyolítják le az Újévi Kupa teremfoci tornát, amelyre 16 csapat adta le a nevezését. Négy csoportban fognak küzdeni a további helyezésekért, illetve a végső győzelemért.
Aranykapu Kupa: 42 mérkőzés- 267 gól
2010. december 20. 20:10
Tapolca- 2010. december 18-19.- Aranykapu Kupa elnevezéssel rendeztek öregfiú és felnőtt kategóriában teremlabdarúgó tornát a Városi Rendezvénycsarnokban. Sok gól, látványos összecsapások... és sajnos, kevés érdeklődő jellemezte a két napos tornát.
Versenykiírás- ARANYKAPU KUPA- teremlabdraúgó torna
2010. december 4. 19:31
Tapolca- ARANYKAPU KUPA néven kerül megrendezésre két kategóriában teremlabdarúgó torna. December 18-19- én a Városi Rendezvénycsarnok ad otthont a küzdelmeknek.
Mikulás Kupa- ahonnan minden csapat győztesként távozott
2010. december 3. 22:37
Tapolca- 2010. december 3-án a Városi Rendezvénycsarnok adott otthont az U7-es meghívásos gyermek teremlabdarúgó tornának- a Mikulás Kupának-, amelyen 6 csapat vett részt: Badacsonytomaj, Monostorapáti, Nyirád, Tapolca I, Tapolca II, Zalahaláp. A kiegyenlített küzdelemben minden csapat győztesként, oklevéllel, serleggel és a Mikulás által küldött csomaggal térhetett haza.